Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Gala rozdania Oscarów w 707

W piątek nasza Szkoła zamieniła się na chwilę w Dolby Theatre w Hollywood. Na tę uroczystość zjechało się wiele gwiazd i sław z całego świata. Gospodarzami imprezy byli Angelina Jole (Malwina z klasy V) oraz Bruno Mars (Karolina z klasy V). Prowadzący świetnie wprowadzili nas do świata filmu i luksusu. Wśród znanych osobistości, swoją obecnością zaszczycili nas Indiana Jones, Katy Perry, Julia Roberts, Audrey Hepburn :) 

W tym roku Amerykańska Akademia Filmowa postanowiła uhonorować Oskarem Larę Croft (Nina z klasy VII), Charlie Chaplin (Ania z klasy V) oraz Marilyn Monroe (Emilka z klasy IV)

Na sam koniec czekała na wszystkich ROCKOWA niespodzianka! Koncert zespolu Guns N' Roses! Axl (Julia z klasy VII) i Slash (Małgosia z klasy VII) zagrali dla nas piosenkę "Welcome to the jungle". Ach co to był za występ! 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com