Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Gala rozdania Oscarów w 707

W piątek nasza Szkoła zamieniła się na chwilę w Dolby Theatre w Hollywood. Na tę uroczystość zjechało się wiele gwiazd i sław z całego świata. Gospodarzami imprezy byli Angelina Jole (Malwina z klasy V) oraz Bruno Mars (Karolina z klasy V). Prowadzący świetnie wprowadzili nas do świata filmu i luksusu. Wśród znanych osobistości, swoją obecnością zaszczycili nas Indiana Jones, Katy Perry, Julia Roberts, Audrey Hepburn :) 

W tym roku Amerykańska Akademia Filmowa postanowiła uhonorować Oskarem Larę Croft (Nina z klasy VII), Charlie Chaplin (Ania z klasy V) oraz Marilyn Monroe (Emilka z klasy IV)

Na sam koniec czekała na wszystkich ROCKOWA niespodzianka! Koncert zespolu Guns N' Roses! Axl (Julia z klasy VII) i Slash (Małgosia z klasy VII) zagrali dla nas piosenkę "Welcome to the jungle". Ach co to był za występ! 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com