Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Dyskusyjny Klub Edukacyjny - Hania Humorek

Hania Humorek słynie ze swych zmiennych nastrojów i ciętego języka. Ma też zbierackie hobby - kolekcjonuje plastry z opatrunkiem, stupy i gumy do żucia. Wojuje z młodszym bratem Smrodkiem, kumpluje się z Ryśkiem i nie przepada za Frankiem Perełką. Jest też duża szansa, że nie polubi nowego nauczyciela, który przejął jej klasę. Dzisiaj w salach klas trzecich spotkaliśmy się na zajęciach Dyskusyjnego Klubu Czytelniczego.  Dzięki Julii Ziewieckiej i Julii Kowzan poznaliśmy bohaterów książki: Hanię, Rysia, Franka, Żabcię, Myszkę, mamę, tatę, Julkę Wróbel, Pana Łopucha i Smrodka. Maya i Cecilia omówiły budowę żaby, a Krystian przedstawił jej rodzaje. Pod koniec zajęć odbyła się debata oksfordzka na temat: „Czy można brać żabę do rąk?”. 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com