Razem przeciwko przemocy

„Prawdziwa dobroć jest nie tylko cnotą i radością, ale i orężem, znacznie potężniejszym niż przemoc".

Lew Tołstoj

28 lutego nasza szkoła świętowała obchody Szkolnego Dnia Bez Przemocy. Naszym celem było pokazanie, że wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły są przeciwni przemocy i będą z nią walczyć. Tego dnia uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się czym jest przemoc, jakie są jej rodzaje i jak jej przeciwdziałać.

Z okazji obchodów Szkolnego Dnia Bez Przemocy zorganizowane zostały także dwa konkursy: konkurs plastyczny „Razem przeciwko przemocy” oraz wybory na Miss lub Mistera Grzeczności.

Miss Grzeczności Szkoły 707 w roku szkolnym 2017/2018 została Wiktoria Paliwoda z kl. 4 ! :)

Wielkie gratulacje!

W ramach konkursu plastycznego uczniowie klas 0-7 pokazywali swoje pomysły i sposoby na walkę z przemocą. Powstało wiele pięknych i kreatywnych prac! Wszystkie można obejrzeć na wystawie znajdującej się na korytarzu szkolnym.

Wyniki konkursu:

Klasy 0-3: