Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Rekolekcje Wielkopostne w Szkole 707

Od poniedziałku do środy w naszej Szkole odbywały się Rekolekcje Wielkopostne przygotowujące nas do Świat Zmartwychwstania Pana Jezusa. Rekolekcje prowadziły trzy siostry magdalenki z Lubania: s. Katarzyna i s. Elżbieta oraz s. Marta. Hasłem rekolekcji było:"Wybieram Ciebie. Amen". Podczas rekolekcji siostry zachęcały nas do wybrania Jezusa jako naszego Pana. Na przykładach św. Wawrzyńca, św. Karoliny Kózkówny oraz św. Stanisława Kostki wyjaśniły na czym polegać mają uczynki wykonywane w czasie Wielkiego Postu, czyli modlitwa, post i jałmużna. Czas rekolekcji był dla nas chwilą zadumy i skupienia się nad swoim postępowaniem, był czasem poświęconym modlitwie. Nie zabrakło równiez radości, która płynęła poprzez zabawę i śpiew.

W ostatnim dniu rekolekcji nasza sala gimnastyczna zamieniła się w kaplicę, dzięki czemu mogliśmy wspólnie, jako jedna szkolna rodzina, uczestniczyć w Eucharystii.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com