W Siedzibie Związku Gmin Karkonoskich w Bukowcu zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę -2018. Na eliminacjach Województwa Dolnośląskiego w kategorii szkół podstawowych nasza szkoła zajęła następujące miejsca : w kategorii prac multimedialnych:

I miejsce Hanna i Joanna Bielasik z pracą pt. „Apteka pod złotą wagą”

W kategorii prac pisemnych:

III miejsce Karolina Rymarowicz z pracą pt. „Szczepan, Cecylia i Ja”.

Prace Hanny i Joanny oraz Karoliny dostały się do ostatniego etapu centralnego, który odbędzie się w Warszawie.

W konkursie za udział w eliminacjach zostały wyróżnione prace naszych uczennic: Agaty Szutkowskiej, Julii Gąszczyk oraz Marianny Kostrzewy.

Serdecznie dziękujemy Agatce i jej mamie za reprezentację naszej szkoły podczas konkursu.

Już dziś zapraszam chętnych uczniów z klas 4-8 do wzięcia udziału w kolejnym konkursie Poznajemy Ojcowiznę – 2019.

Beata Toporowska