Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Airplanes and why do airplanes fly

Uczniowie lasy 5 mieli niebywałą okazję poznać bliżej ciekawostki związane z samolotami oraz lataniem. Takie zajęcia przeprowadził Luca i jego tata, Pan Frank Welter, który jest pilotem samolotów pasażerskich. Pan Frank przedstawił nam swoja pasjonującą przygodę z samolotami (również myśliwskimi), która zaczęła się już w latach młodzieńczych. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się m.in. dlaczego samoloty latają, jaka jest średnia prędkość samolotu pasażerskiego, ilu pasażerów mieści się w samolocie, czy można bezpiecznie transportować zwierzęta w statku powietrznym. Pan Frank przedstawił nam o wiele więcej pasjonujących ciekawostek.

Dziękujemy za wspaniały czas i fascynujące zajęcia!

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com