Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Dokarmiamy leśne zwierzaki

Klasa 4, 5 i 6 miały fantastyczną okazję, aby obcować z naturą. Wyposażeni w marchewki, ziemniaki, buraki oraz inne smakołyki, wspólnie udaliśmy się w pobliże Domu Wczasowego Lubuszanin w Sosnówce, skąd udaliśmy się w stronę paśnika da zwierząt zamieszkujących nasze lasy. Po drodze poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z lasem i jego mieszkańcami. Usłyszeliśmy odgłosy zwierząt zamieszkujących tutejsze lasy, badaliśmy tropy, dowiedzieliśmy się również dlaczego zwierzętom dzikim nie powinniśmy zostawiać w lesie np. chleba. Nasze spotkanie zakończyło się pysznymi kiełbaskami z rusztu. 

Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie akcji edukacyjnej Kołu Łowieckiemu "Ostoja", Leśnemu Banku Genów Kostrzyca oraz leśniczemu i podleśniczemu z leśnictwa Miłków.

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com