Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Gminny Konkurs Recytatorski

Za nami eliminacje Gminnego Konkursu Recytatorskiego klas IV-VI, które w tym roku odbyły się w Szkole 707. Wiele emocji, wzruszeń, ale przede wszystkim kilkanaście pięknych i oryginalnych interpretacji tych znanych i mniej znanych wierszy. Jury miało bardzo trudne zadanie związane z wyłonieniem laureatów. Wyróżniono Szymona z kl.IV i  Asię z kl.VI. Natomiast szkołę podczas Powiatowego Konkursu Recytatorskiego będzie reprezentować Karolina z kl.V.

Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

 

U.D.

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com