"Razem przeciwko przemocy"

Z okazji zbliżającego się Szkolnego Dnia Bez Przemocy (28.02.2018r.) w naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny o tematyce „Razem przeciwko przemocy”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły – od zerówki do klasy 7. Prace plastyczne mogą być wykonane techniką dowolną.

Gotowe prace należy złożyć do p. Magdaleny Młodzińskiej lub do sekretariatu szkoły do 23.02.2018r. (piątek).

28 lutego 2018r. nastąpi rozstrzygnięcie konkursu w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-3 i klasy 4-7.

W najbliższym czasie z okazji Szkolnego Dnia Bez Przemocy odbędą się również wybory na Miss lub Mistera Grzeczności. Wybory te odbędą się w dwóch etapach:

Etap 1 – wyłonienie klasowego Miss lub Mistera Grzeczność w ramach tajnego głosowania;

Etap 2 – spośród wybranych Miss lub Misterów klasowych wyłonienie Miss lub Mistera Grzeczności Szkoły 707 – tajne głosowanie przeprowadzone przez powołaną do tego komisję wśród uczniów szkoły.