Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Wyniki konkursu Alfik Humanistyczny

Otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego- “Alfik Humanistyczny”.Konkurs popularyzuje literaturę, sztukę i kulturę języka polskiego. Zachęca do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, podejmowania intelektualnych wyzwań. Uczniowie klas IV-VII osiągnęli bardzo wysokie wyniki. Organizatorzy uznali, że na szczególne wyróżnienie zasłużyli Dawid z kl.IV, Piotrek Z. z kl. VI oraz Lena, Hania i Nina z kl.VII.Oprócz nich dwanaścioro uczniów otrzymało dyplomy za bardzo dobre i dobre wyniki.Wszyscy wyróżnieni zostali również nagrodzeni oceną celującą z języka polskiego.

 

Gratulujemy.

 

 

U.D.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com