Dyskusyjny Klub Edukacyjny - Robert Lewandowski

Dzisiaj w salach klas trzecich spotkaliśmy się na zajęciach Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego. Zajęcia poprowadzili: Maurycy, Krystian, Borys, Alan, Ryszard, Agata i Maya. Chłopcy przygotowali prezentację, plakaty na temat piłkarza Roberta Lewandowskiego. Prezentacje dotyczyły ciekawostek z życia piłkarza. Dowiedzieliśmy się jak wygląda jeden dzień z życia Roberta Lewandowskiego. Agatka przygotowała krzyżówkę dotyczącą Lewego oraz dyktando ortograficzne. Maya przygotowała rozsypankę wyrazową, z której uczniowie układali zdania. Po części teoretycznej trzecioklasiści wzięli udział w debacie  oksfordzkiej, w której uczniowie postawili pytanie: „Czy prawdą jest, że Robert Lewandowski może być dla piłkarzy tym, czym latarnia morska dla nocnych żeglarzy?. Spotkanie umiliły nam pyszne ciasto i przekąski.

B.T.