Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Dyskusyjny Klub Edukacyjny - Robert Lewandowski

Dzisiaj w salach klas trzecich spotkaliśmy się na zajęciach Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego. Zajęcia poprowadzili: Maurycy, Krystian, Borys, Alan, Ryszard, Agata i Maya. Chłopcy przygotowali prezentację, plakaty na temat piłkarza Roberta Lewandowskiego. Prezentacje dotyczyły ciekawostek z życia piłkarza. Dowiedzieliśmy się jak wygląda jeden dzień z życia Roberta Lewandowskiego. Agatka przygotowała krzyżówkę dotyczącą Lewego oraz dyktando ortograficzne. Maya przygotowała rozsypankę wyrazową, z której uczniowie układali zdania. Po części teoretycznej trzecioklasiści wzięli udział w debacie  oksfordzkiej, w której uczniowie postawili pytanie: „Czy prawdą jest, że Robert Lewandowski może być dla piłkarzy tym, czym latarnia morska dla nocnych żeglarzy?. Spotkanie umiliły nam pyszne ciasto i przekąski.

B.T. 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com