Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Zima pachnąca przyprawami

Dzisiaj wzięliśmy udział w cudownej uczcie dla naszych zmysłów. Poprzez dotyk, wzrok a przede wszystkim węch zgłębialiśmy wiedzę na temat azjatyckich przypraw korzennych, które chętnie wykorzystujemy zimową porą w naszych kuchniach. Przygotowanie własnej mieszanki specyfiku, zostało zainspirowane opowieścią o karkonoskich laborantach i historii ziołolecznictwa w Karkonoszach. Zajęcia odbyły się w ramach projektu, który co miesiąc realizują uczniowie zerówki i klasy drugiej w Centrum Informacyjnym Karkonoskiego Parku Narodowego.

MD

AK

 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com