Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Zajecia na stoku w ramach projektu "Wf na śniegu"

Od 30.01.2018r. (wtorek) w klasach 0, 1a, 2a rozpoczynają się zajęcia narciarskie na stoku „Kolorowa” w ramach projektu „W-f na śniegu”. Zajęcia na stoku będą odbywały się we wtorki na dwóch pierwszych godzinach lekcyjnych, pod opieką nauczycieli: p. K. Jeż, A. Patrys, A. Kalinowskiej i będą prowadzone przez instruktorów stoku Kolorowa. W związku z powyższym:

1. Zajęcia mają rozpocząć się o godz. 8:00 prosimy więc wszystkich uczniów z 0, 1a, 2a o przyjazd do szkoły ok. 7:50 z kompletnym sprzętem (narty, kask, kombinezon, buty narciarskie, ciepła bielizna, kominiarka, rękawiczki). Dużym udogodnieniem byłoby gdyby uczniowie mieli na sobie już odzież narciarską, a do założenia zostały jedynie narty i kask – zaoszczędzilibyśmy sporo czasu.

2. Prosimy o przygotowanie kompletu odzieży na przebranie po nartach oraz zimowe buty (nie narciarskie) - w ubiegłych latach zdarzało się o nich zapomnieć i dzieci nie miały w czym pójść na obiad.

3. Zbiórka o 7:50 odbywa się przy wejściu do szkoły od strony sali gimnastycznej, dzieci pozostawiają w szatni sportowej swoje plecaki, odzież na przebranie  i  pozostałe rzeczy, po czym przesiadają się pod opieką nauczycieli do podstawionych busów.

4. Prosimy o podpisanie toreb, kasków, nart, odzieży itp. Ułatwi to nam namierzanie zgubionych lub zamienionych elementów garderoby.

5. Z przyczyn organizacyjnych i względów bezpieczeństwa nie ma możliwości dowozu dziecka przez rodziców bezpośrednio na stok. Uczniowie będą odbierani wyłącznie spod szkoły.

6. W związku z przeprowadzaniem projektu konieczna była zmiana planu lekcji (zmieniony plan znajdą Państwo w zeszytach korespondencji).

W związkiu z brakiem odpowiednich warunków na stoku "Kolorowa" pierwsze zajęcia w dniu 30.01.2018r. (wtorek) odbędą się na stoku "Relaks".

https://www.karpacz.pl/wf-na-sniegu-czyli-w-karpaczu-stawiamy-na-narty-4689/n

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com