Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Detektywi z klasy III B

Detektyw Pozytywka mieszka w kamienicy, na piątym piętrze ma malusieńkie biuro, gdzie prowadzi swoją działalność zawodową, jako firma „Różowe Okulary”. Rozwiązuje zagadki, które dotyczą mieszkańców kamienicy lub ich podwórka.  

Uczniowie klasy III b na jeden dzień zamienili się w detektywów, rozwiązywali zadania matematyczne i polonistyczne. Za każde prawidłowo rozwiązane zadanie grupy losowały tajemniczy szyfr rysunkowy, który prowadził do koperty, w której była umieszczona zagadka przygotowana przez Detektywa Pozytywkę.  Klasa III b bawiła się przy tym wyśmienicie i tak zupełnie przy okazji powtórzyła lekturę. 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com