Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Spotkanie z ratownikiem GOPR

 Dzisiaj Szkołe 707 odwiedził p. Andrzej Brzeziński-ratownik Grupy Karkonoskiej GOPR. Pan Andrzej powiedział jak należy się przygotować do wyjścia w góry oraz pokazał uczniom jak powinien wyglądać podstawowy ekwipunek dla idących zimą w góry. W plecaku znalazły się: latarka, apteczka, kurtka przeciwwiatrowa, telefon komórkowy z naładowaną baterią i inne przedmioty tj. termos z ciepłą herbatą, kanapki i oczywiście coś słodkiego. Ratownik opowiedział o aplikacji „RATUNEK”, dzięki której ratownicy szybciej i łatwiej mogą dotrzeć do poszkodowanego w górach. Spotkanie przebiegało w świetnej atmosferze, a dzieci bardzo chętnie i aktywnie w nim uczestniczyły.

MP

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com