Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

"Bezpieczne Ferie 2018"

W dniu dzisiejszym w Szkole 707 odbyło się spotkanie z przedstawicielami Policji i Straży Miejskiej. Nasi goście przygotowali prelekcję zatytułowaną „Bezpieczne Ferie”. Uczniowie dowiedzieli się jakie zagrożenia czyhają podczas ferii zimowych, jak bezpiecznie korzystać z lodowiska, stoku narciarskiego, czy sanek. Dla tych, którzy podczas ferii pozostaną w domach, panowie przypomnieli o właściwym korzystaniu z Internetu, o zasadach postępowania wobec osób nieznajomych, omówili także podstawowe numery alarmowe.

MP

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com