Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Konkurs "Der NIkolaus ist da" rozstrzygnięty

„W piątek 22 grudnia odbył się konkurs z języka niemieckiego.  Było pięć zadań. W pierwszym zadaniu trzeba był napisać siedem wyrazów z przedrostkiem „Weihnachts-”. W drugim ćwiczeniu pani Ala przeczytała tekst i należało napisać czego jest to opis. W zadaniu trzecim pisaliśmy tytuł do tekstu. Konkurencją czwarta były kalambury. W ostatnim zadaniu trzeba było dopasować nazwę do odpowiedniego obrazka. Konkurs nie był łatwy ale nauczyłem się nowych wyrazów.” – Dominik, kl. 4

„Der Konkurs war super. Mein Team war klug und schlau. Wir haben alle Aufgaben gemacht. Für mich war die fünfte Aufgabe die einfachste. In meiner Gruppe waren Tomek und Emilka. Sie waren sehr hilfsbereit. Ich denke unsere Lehrerin war stolz auf uns.”. – Allesandro, kl. 4Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com