Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Elimincacje Dolnośląskich Meczy Matematycznych

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego z Bolkowa. Celem naszego spotkania było rozegranie eliminacyjnego meczu w ramach Dolnośląskich Meczy Matematycznych. Mecz przebiegał nam w bardzo przyjaznej i przyjemniej atmosferze. Uczniowie mieli okazję się poznać, a także uczyć się od siebie nawzajem. Sam mecz był przepełniony wielkimi emocjami! Do ostatniej chwili nie wiadomo było, która drużyna wygra! Rozstrzygnięcie przyniosła dopiero ostatnia runda, podczas której o kilka punktów wygrała drużyna z Bolkowa.

Naszym rywalom serdecznie gratulujemy, zaś my czekamy na kolejny meczy, który odbędzie się już w styczniu. 

 

MM

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com