Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Obywatelki, Obywatele Rada Państwa wprowadziła dziś o północy stan wojenny

Uczniowie i pracownicy naszej szkoły uczcili pamięć ludzi, dla których 13 grudnia 1981 roku do dzisiaj pozostaje datą tragiczną – dniem, gdy „brat występował przeciw bratu”. Czołgi, transportery opancerzone na ulicach, w nielicznych wtedy telefonach głucha cisza, a w TVP generał Jaruzelski opowiadający o wojnie i WRON-ie. Trzydzieści  sześć lat temu, w niedzielę, rozpoczął się stan wojenny. Dzięki klasie V, Norbertowi i Piotrowi z klasy VI oraz Dawidowi z klasy IV  przypomnieliśmy sobie historię naszego kraju. Naszą wspólną powinnością jest pamiętać i pielęgnować historię narodu - również tę tragiczną.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com