Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Szlachetna Paczka 2017 - dziękujemy!

Akcja Szlachetna Paczka została zakończona. Wiadomość, jaka dotarła do nas od wolontariusza, opiekującego się wybraną przez nas rodziną, brzmiała: "Ale Państwo przegięli z tymi paczkami!!! Ilość nie do ogarnięcia!!! Najlepszy darczyńca w rejonie!!! Dziękujemy bardzo!!! Proszę nie przestawać!!! Mama w szoku, dzieciaki nie wiedziały za co się zabrać w pierwszej kolejności, zabarykadowaliśmy im tymi paczkami całe mieszkanie (mają jeden pokój). Przebiliście Państwo wszystkich!!!"

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom. To już kolejny rok, kiedy mogliśmy na Państwa liczyć :)

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com