Finałowy Mikołajkowy Handball

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Finałowym Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej Karkonoski Mini Handball organizowanym przez UKS Śniadek Jelenia Góra. Chłopcy rywalizowali w kategorii klas IV-VI. Celem tych zawodów jest propagowanie piłki ręcznej wśród dzieci w regionie. W finałowym turnieju brało udział ok 150 dzieci z 10 szkół podstawowych. Chłopcy rozegrali cztery mecze: wygrali dwa spotkania w bardzo dobrym stylu i nieznacznie przegrali dwa. Uczniowie walczyli o każdą piłkę, grali bardzo dobrze w ataku i obronie. Każdy uczestnik turnieju dostał od Mikołaja paczkę, losował prezenty - niespodzianki. Na uczestników turnieju czekał również poczęstunek. Nasza reprezentacja w składzie: Szymon K, Iwo R, Oskar M, Dawid R, Aluś K z klasy IV ,Dominik R z klasy V oraz Piotr Z i Piotr K z klasy VI wróciła do szkoły szczęśliwa z pucharem i dyplomem. Bardzo mocno gratulujemy chłopcom wspaniałej postawy sportowej.

KJ