Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

konkurs Feste und Feiertage in Deutschland

Dnia 7 grudnia odbył się konkurs z języka niemieckiego „Feste und Feiertage in Deutschland”, w którym wzięli udział uczniowie klasy VII. Głównym celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat  świąt oraz dni wolnych obchodzonych w Niemczech. Uczniowie pracowali w trzyosobowych grupach. Wśród zadań konkursowych pojawiły się: dopasowywanie nazw polskim i niemieckich świąt, przyporządkowanie nazw do opisu i zapisanie nazw świąt i dni wolnych na podstawie usłyszanego opisu. Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów nastąpiło tego samego dnia. 

Wyniki:
I miejsce – gr. II – Julia, Elena, Hanna
II miejsce – gr. III – Marianna, Agata, Karolina
III miejsce – gr. I – Nina, Michał, Małgorzata

 

A.W.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com