Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Przedszkolaki w 707 świątecznie

 

Dzisiaj zawitały do naszej szkoły Tuptusie z jeleniogórskiego przedszkola i krasnale z karpaczańskiego Niepublicznego Przedszkola. Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Wykonywały kolorowe i ślicznie błyszczące choinki. Mówiły, że "panie są fajne, szkoła jest fajna i fajnie było być na tych warsztatach". A opiekowali się nimi m. in. absolwenci Niepublicznego Przedszkola w Karpaczu, którzy obecnie uczęszczają do naszej szkoły. Miło było gościć wesołych, kolorowych przedszkolaków. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com