mikołajki w klasie III a

W mikołajki bawiłem się bardzo dobrze! Bardzo ucieszyłem się z prezentu, otrzymałem książkę "Nela Mała Reporterka i skarby Karaibów" i samochodziki hot wheels. Dostałem też prezent w szkole.To były najlepsze mikołajki na świecie!!!

Ryś

Dziś w mikołajki dostałem zestaw Lego Technic, a pięcioletnia siostra Kaja otrzymała  dużego Olafa. Myślę że mikołajki to przyjemne święto.

Dawidek

W tym dniu rano dostałem prawdziwe spodnie piłkarskie, o których myślałem już od dawna. W szkole razem z całą klasą pojechaliśmy do kina Helios. Film podobał mi się, ale najbardziej lubię te wyjazdy, bo jest fajna zabawa z koleżankami i kolegami. Po kinie odebrała mnie babcia i wróciłem do domu. Następnego dnia w szkole okazało się, że w naszej klasie również był Mikołaj i zostawił dla mnie paczkę. Najbardziej ucieszyłem się z figurki, która dołączyła do mojej kolekcji.

Borys

...Po powrocie z kina do szkoły, czekała na nas niespodzianka, czyli prezenty od Mikołaja. Wieczorem pojechałam z mamą, siostrą Gosią i kuzynką Basią na wrotki.Te mikołajki były cudowne!!!

Agatka:)

Mikołajki były super. Dostałem piłkę do kosza, rybki, ślimaki, grę i książkę. Najbardziej mi się podobało, kiedy Mikołaj napisał do naszej klasy list.

Alanek