Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

mikołajki w klasie III a

W mikołajki bawiłem się bardzo dobrze! Bardzo ucieszyłem się z prezentu, otrzymałem książkę "Nela Mała Reporterka i skarby Karaibów" i samochodziki hot wheels. Dostałem też prezent w szkole.To były najlepsze mikołajki na świecie!!!

 Ryś

 Dziś w mikołajki dostałem zestaw Lego Technic, a pięcioletnia siostra Kaja otrzymała  dużego Olafa. Myślę że mikołajki to przyjemne święto.

Dawidek

W tym dniu rano dostałem prawdziwe spodnie piłkarskie, o których myślałem już od dawna. W szkole razem z całą klasą pojechaliśmy do kina Helios. Film podobał mi się, ale najbardziej lubię te wyjazdy, bo jest fajna zabawa z koleżankami i kolegami. Po kinie odebrała mnie babcia i wróciłem do domu. Następnego dnia w szkole okazało się, że w naszej klasie również był Mikołaj i zostawił dla mnie paczkę. Najbardziej ucieszyłem się z figurki, która dołączyła do mojej kolekcji.

Borys  

...Po powrocie z kina do szkoły, czekała na nas niespodzianka, czyli prezenty od Mikołaja. Wieczorem pojechałam z mamą, siostrą Gosią i kuzynką Basią na wrotki.Te mikołajki były cudowne!!!

Agatka:)

Mikołajki były super. Dostałem piłkę do kosza, rybki, ślimaki, grę i książkę. Najbardziej mi się podobało, kiedy Mikołaj napisał do naszej klasy list.

 

Alanek

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com