Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

"Potworna rodzinka" czyli mikołajki IV-VII w kinie

Mikołajki są szczególnym dniem w roku, ponieważ każdy z nas zamienia się wtedy w małe dziecko. Jedni wypatrują tego puszystego pana przez okno a inni pieką dla niego ciasteczka i napełniają szklankę mlekiem. Święty Mikołaj, bo o nim jest mowa, musi w ten dzień objechać cały świat i odwiedzić każde grzeczne dziecko. Aby ułatwić mu to zadanie, postanowiliśmy zebrać się w jednym miejscu :). Udaliśmy się dziś do kina Helios w Jeleniej Górze, gdzie mogliśmy obejrzeć film "Potworna rodzinka". Jest to film animowany a zarazem tragikomiczna historia o nieszczęśliwej rodzinie, która stawia czoła przeciwnościom losu i uczy się na nowo bliskości. Jeśli chcecie dowiedzieć się czy dobro zwycięży, zapraszamy Was do kina.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com