Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia w wielu zakątkach świata obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dzień ten jest doskonałą okazją do tego, by pokazać światu, jak wielką rolę odgrywają osoby zaangażowane w pomoc innym. Jest to także doskonała okazja dla wolontariuszy, którzy mogą opowiedzieć o swoich inicjatywach i zachęcić do współpracy osoby, które na razie stoją z boku.

W obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza włącza się wiele organizacji w Europie. Organizowane są konferencje, warsztaty, pokazy...  

W tym roku także nasza szkoła dołączyła do obchodów tego ważnego dnia. Z tej okazji uczniowie klasy 7 przygotowali prelekcję na temat wolontariatu dla klas 4-6. Wszyscy obecni dowiedzieli się kim jest wolontariusz, jakie musi mieć cechy, a także poznali kodeks etyczny wolontariusza. Poza tym uczniowie obejrzeli dwa filmy- jeden o tym, że każde dobro do nas wraca, drugi zaś opowiadający losy pewnej niezwykłej dziewczyny, której życie zostało odmienione dzięki wolontariatowi. 

 

MM

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com