Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

konkurs Mein Spielzeug

W piątek mieliśmy przyjemność ogłosić wyniki konkursu plastycznego z języka niemieckiego „Mein Spielzeug”. Prace konkursowe były przygotowywane przez uczniów zeróweczki podczas zajęć. Następnie prace zostały zawieszone na tablicy korkowej oddziału przedszkolnego i odbyło się głosowanie. Na prace mogli oddać głosy uczniowie z klas I – VII. Oto ich faworyci:

I miejsce – Klara

II miejsce – Oliwia

III miejsce – Katarzyna

Dyplomy uczestnictwa zostały wręczone Miłoszowi i Lenie. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody.

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com