Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Zabawa andrzejkowa

Andrzejki to wieczór wróżb, który przypada w wigilię imienin Andrzeja z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń nocy tej zawsze towarzyszyła tajemnicza aura, a wróżby, szczególnie te dotyczące miłości miały moc. Dla nas była to świetna okazja do wspólnej zabawy. Oczywiście nie obeszło się bez wróżb. Lanie wosku, ustawianie butów w kierunku progu czy losowanie karteczek z nazwą przyszłego zawodu. Dziewczynki dowiedziały się, jak będzie nazywał się ich przyszły mąż, a chłopcy poznali imiona swoich żon. Okazało się nawet, że w naszej szkole uczy się przyszły prezydent! Wszystkie wróżby potraktowaliśmy z przymrużeniem oka, bo wiemy, że wszystko zależy od nas samych… 

AK

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com