Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Pokaz sztuk walk w 707

W dniu 30-11-2017 w szkole odbył się pokaz Shidokan i Kick-Boxing. Trener Mariusz Ligiżyński wraz ze swoim wychowankiem a uczniem Szkoły 707, Szymonem Kołodziejczykiem przeprowadzili zajęcia dla klas 0-IV.Po wspólnej rozgrzewce, rozpoczęła się prezentacja technik sztuk walk. Każdy spróbował wykonać ćwiczenia zaproponowane przez trenera. Następnie ochotnicy przechodzili tor przeszkód, którym okazał się sam p. Mariusz. Zajęcia zakończyły się meczami sparingowymi, którym towarzyszyły wielkie emocje i zabawa. Uczniowie z sali gimnastycznej wychodzili zadowoleni, zmęczeni i pełni wrażeń. Dziękujemy p. Mariuszowi i asystentowi Szymonowi za ciekawą lekcję i czekamy na powtórkę.

KJ

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com