Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Akcja Szlachetna Paczka trwa...

„82-letnia pani Zofia żyje za 100 zł miesięcznie. Wodę czerpie ze studni, a mieszkanie ogrzewa chrustem zbieranym w lesie. Czy czegoś jej potrzeba? Mówi, że nie. Chociaż może – przydałoby się trochę lepszego drewna na zimę, żeby nocą nie zamarzała woda.  To tylko jedna z prawdziwych historii z Raportu o Biedzie 2017.” www. szlachetnapaczka.pl

 

My wybraliśmy rodzinę p. Basi, która mieszka niedaleko nas, bo w Kamiennej Górze. Pani Basia ma troje dzieci. To przede wszystkim dla nich chcielibyśmy uczynić te święta wyjątkowe. Zatem gorąco zachęcamy do przyłączenia w naszą akcję, bo z drobnych zakupów, wspólnymi siłami możemy stworzyć piękny świąteczny prezent i wywołać uśmiech na twarzach całej rodziny, a przede wszystkim tych najmłodszych.

 Dziękujemy za pierwsze dary. Mamy już kuchenkę gazową, obiecany zakup zabawek (prezentów) i kilka produktów spożywczych. Niestety lista potrzeb jest jeszcze długa… Nie bądźmy obojętni…

 

 

 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com