Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

"Bakłażanek Błażejek na Wyspie Pięciu Świeżaków"

Dzisiaj na piątkowych zajęciach Klubu Teatrzyków Smacznych  Świeżaków prym wiódł Bakłażanek Błążejek. Julki z naszą pomocą przedstawiły prezentacje o pochodzeniu, właściwościach, wykorzystaniu i ciekawostkach bakłażana. Rysiu przygotował ciekawą krzyżówkę, a Dawidek z Cecylką pyszne jedzonko. Były bakłażanowe placuszki i Dawidkowa historia z czosnkiem :), pyszna Cecylkowa pasta do chleba w orientalnym smaku i opowieść o zwyczajach z kraju taty. Na koniec Alanowa nowa przygoda Świeżaków zainspirowała nas do zabawy w teatrzyk:  "Bakłażanek Błażejek na Wyspie Pięciu Świeżaków".

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com