Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

zDolni Ślązacy w powiecie jeleniogórskim

To właśnie dziś (14.11.2017r.) za tymi drzwiami punktualnie o godz. 12.00 zebrały się najtęższe umysły powiatu jeleniogórskiego, a wśród nich nasza przedstawicielka - Julia z kl. VII :). Atmosfera lekkiego stresu i niepewności towarzyszyła im przy wejściu, a przy wyjściu na twarzach malowało się zadowolenie, ciekawość i ulga:). Dwadzieścia zadań z j. polskiego i dwadzieścia z matematyki - z takim zestawem zmierzyli się tegoroczni wybrańcy. Teraz czekamy na wyniki ... mamy nadzieję, że niebawem okaże się kto pojedzie sprawdzić swoją wiedzę w stolicy województwa.

Gratulacje dla Julii - jesteśmy dumni :)

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com