Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

„Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 – w obronie granic i niepodległości”

Chętni uczniowie z klas V-VII wzięli udział w konkursie pt. „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 – w obronie granic i niepodległości”. Zadaniem uczniów było przygotowanie pracy artystycznej (poezja, plastyka, komiks, znaczek, film) mogła być to postać wybranego dowódcy lub żołnierza, wybranego wydarzenia: bitwy, konspiracji, czy zagadnień technicznych, historycznych lub społecznych dotyczących wojny polsko-bolszewickiej w latach 1919-1920. Organizatorem konkursu jest Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego. Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które zostaną ogłoszone 29 grudnia 2017 r. na stronie organizatora:

www.komitet-pamieci-pileckiego.pl. 

 

 

 

                          

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com