Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Zaproszenie do konkursu fotograficznego "Drzewa, nasiona, liście"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Leśny Bank Genów w Kostrzycy pt. "Drzewa, nasiona, liście"

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-6.

Zdjęcia mają ukazywać: drzewa, nasiona, liście łącznie bądź odrębnie, mogą być wykonane w technice kolorowej lub czarno-białej. Fotografia nie może być mniejsza niż 1M. Do konkursu można zgłosić max. 2 zdjęcia w formacie .jpg. Plik musi być podpisany nazwiskiem i numerem kolejnym zdjęcia (np. Kowalski1, Kowalski2), a nie numerem nadanym przez aparat oraz musi posiadać datę i miejsce wykonania fotografii (data nie może być wcześniejsza niż 31.10.2017 r.)

Szczegóły konkursu w regulaminie do pobrania na dole strony.

Zdjęcia należy przesłać do 20.11.2017 r. na adres mailowy nauczyciela informatyki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz dostarczyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy oraz zgodę rodzica na nieodpłatną publikację zdjęć konkursowych (formularz zgłoszeniowy i zgoda dostępne w regulaminie konkursu do pobrania niżej).

Wszystkie prace łącznie zostaną dostarczone do Organizatora

REGULAMIN KONKURSU

 MP

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com