Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

Mieszkańcy Europy coraz częściej borykają się z problemem otyłości i chorobami z nią związanymi, stąd też pomysł, by pokazywać wśród dzieci zdrowe nawyki żywieniowe i tak 08.11. obchodzimy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji młodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali w swoich klasach zdrowe, smaczne przekąski, aby potem spotkać się na wspólnym drugim śniadaniu. Troszkę o nim porozmawialiśmy a przede wszystkim ze smakiem degustowaliśmy, to co wszyscy przygotowali. Widząc, w jakim tempie znikały zdrowe potrawy, mamy pewność, że dzieciom ze Szkoły 707 zdrowe odżywianie nie jest obce. 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com