Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Piąta klasa czyta zerówiakom

Czy chcielibyście mieć prywatne lekcje z klasą V? Zerówka już miała i bardzo im się podobało. W czwartek, kiedy przyszliśmy do nich na pierwszą lekcję, od razu wiedzieli, że coś im poczytamy. Na kółku polonistycznym przygotowaliśmy dwa rozdziały "Pana Kuleczki" oraz fragment "Bon czy ton". Kiedy czytaliśmy, zerówka grzecznie siedziała i uważnie słuchała. Na koniec pobawiliśmy się wspólnie. Było bardzo śmiesznie i jak to mówi Klara "było oks". Nie możemy doczekać się następnego spotkania.

Piotr, Nikola, Kara, Jula

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com