Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Biegające dyktando w klasie III b

Klasa III b dowiedziała się, że ortografia nie jest taka nudna. Dziś uczniowie zmierzyli się rywalizując w grupach w biegającym dyktandzie. Zadaniem uczniów było: przeczytanie zdań, podyktowanie koledze w brzmieniu identycznym jak z kartki, jeśli się zapomni, trzeba było pobiec jeszcze raz. Kolejnym krokiem jest zamiana ról, tak, by wszyscy brali udział w zabawie. Ostatnim elementem jest sprawdzenie przez grupy swych tekstów. Dzięki miłej zabawie utrwalimy zasady ortograficzne na „ó”. 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com