Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

zDolny Ślązaczek z Języka Angielskiego

Uczniowie naszej Szkoły z klas V, VI, VII mieli przyjemność uczestniczyć w III już edycji Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego Zdolny Ślązaczek organizowanego oraz przeprowadzonego przez Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu.

W każdej z poprzednich edycji Konkursów Języków Obcych zDolny Ślązaczek udział wzięło łącznie ponad dziesięć tysięcy uczestników z niemal pięciuset szkół podstawowych. Konkursy przyniosły wiele emocji, dobrej zabawy na platformie e-learningowej i mnóstwo satysfakcji uczestnikom wszystkich etapów.

Uczennice z klasy VII – Hania, Marianka oraz Agata zakwalifikowały się do powiatowego etapu konkursu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Wieści o kolejnych sukcesach już niebawem!

MJ

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com