Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Wyniki konkursu "Mój własny, piękny różaniec

Dziś podczas Mszy św. o godzinie 13:00 w kościele parafialnym w Karpaczu został zakończony międzyszkolny konkurs różańcowy "Mój własny, piękny różaniec". Polegał on na wykonaniu różańca z wszelkich dostępnych materiałów więc uczestników ograniczała jedynie wyobraźnia, warunkiem było odzwierciedlenie oryginalnego różańca.

Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie, gdyż zgłoszeń do konkursu było ponad pięćdziesiąt, a różańce zostały wykonane z ogromną pomysłowością i starannością. Ostatecznie wyłoniono następujących laureatów w trzech kategoriach wiekowych:

 

Kategoria I – klasy 0-2

Wyróżnienia:

               Jeremiasz Szewczyk, Jędrzej Gajowski, Aleksandra Ziewiecka

Miejsce 3 – Franciszek Popławski

Miejsce 2 – Ignacy Wolski

Miejsce 1 – Alan Kącki

 

Kategoria II – klasy 3-5

Wyróżnienia:

               Maja Staręga, Julia Ziewiecka

Miejsce 3 – Julian Krzywania

Miejsce 2 – Michalina Lebiedziejewska

Miejsce 1 – Honorata Szewczyk

 

Kategoria III – klasy 6-7

Miejsce 3 – Michał Szuba

Miejsce 2 – Malwina Tyrakowska

Miejsce 1 – Karolina Rymarowicz

MP

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com