Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Sprawny Dolnoślązaczek na łyżwach

Przez dwa miesiące, raz w tygodniu jeździmy na całoroczne sztuczne lodowisko i tam od podstaw uczymy się jeździć na łyżwach. Po zakończeniu wszystkich zajęć nadchodzi czas na ten „wielki dzień” - zdobywanie sprawności łyżwiarza. Należało wykonać następujące próby: bezpieczny upadek, jazdę przodem, tyłem oraz slalomem, a na koniec szybki bieg na łyżwach. Wszyscy uczniowie do ćwiczeń podeszli z wielką ochotą i determinacją, było dużo zabawy i śmiechu.
Oczywiście każdy został sprawnym łyżwiarzem, GRATULACJE.

 


KJ

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com