Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

zDolny Ślązaczek - etap szkolny

Wczoraj i dziś uczniowie z klas V,VI i VII przystąpili do szkolnego etapu konkursu zDolny Ślązaczek z jezyka angielskiego. Testy są przygotowywane przez Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu i cieszą się dużą popularnością wśród szkół z całej Polski. W każdej z poprzednich edycji konkursów Języków Obcych zDolny Ślązaczek udział wzieło łącznie ponad dziesięć tysięcy uczestników z niemal pięciuset szkół podstawowych. 

W zeszłym roku nasze uczennice dostały się do finału i reprezentowały naszą Szkołę we Wrocławiu.

 Mamy nadzieję, że i tym razem uda nam się powtórzyć sukcesy z zeszłego roku. A tymczasem trzymamy kciuki i czekamy na wyniki. 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com