Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Witajcie w naszej bajce, a gdzie? w klasie III B

W klasie III b odbyło spotkanie z lekturą. Zmierzyliśmy się w konkurencjach dotyczących książki pt. ”Akademia Pana Kleksa ”. Jedną z nich był grupowy turniej wiedzy, uczniowie losowali pytania i udzielali na nie odpowiedzi. Za poprawnie udzielenie odpowiedzi, uczniowie otrzymywali piegi.  Kolejna konkurencja to kalambury. Uczniowie losowali kartki, na których były wypisane nazwy zwierząt, postaci, występujące w lekturze. Ich zadaniem było rysowanie wylosowanych haseł. Najprzyjemniejszą częścią lekcji była  kleksografia. Uczniowie stworzyli za pomocą swojej bogatej fantazji cudowne kleksy. Dzięki przyjemniej zabawie w niezwykłych strojach powtórzyliśmy lekturę. Dziękujemy rodzicom, że tak dzielnie pomagali nam przygotowywać się na omawianie lektury. 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com