Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej

Dnia13 października 2017 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Karpaczu, Szkoła 707 odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Ceremonia pasowania wychowanków klasy I rozpoczęła się wystąpieniem Pani Dyrektor, która powitała wszystkich zebranych i podkreśliła, że pierwszoklasiści po akcie ślubowania zostaną już oficjalnie przyjęci do społeczności Naszej Szkoły. Następnie zebrani goście mieli możliwość obejrzeć przygotowany przez najmłodszych występ artystyczny. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po programie artystycznym Pani Dyrektor uroczyście pasowała uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.(…)”. Prawdziwą niespodzianką dla pierwszoklasistów były upominki, które otrzymali od rodziców. Na zakończenie uroczystości zebrani goście mieli przyjemność wysłuchać wiersza przygotowanego przez uczennicę klasy V Annę Rokosz.

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com