Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

W baśniowym świecie J.R.R.Tolkiena

W powieści  Tolkiena “Hobbit” występuje mnóstwo przedziwnych stworów- czarodzieje, elfy, smoki, trolle czy krasnoludy. Niektóre z nich są charakterystyczne dla baśniowych światów różnych kultur, inne powstały w wyobraźni samego autora powieści. Uczniowie klasy VI zainspirowani lekturą, postanowili przygotować prezentacje na temat Tolkienowskich bohaterów. Raz byliśmy w Mrocznej Puszczy, a za chwilę w dolinie Rivendell, czy siedzibie elfów leśnych.

Szóstoklasistom udało się stworzyć typowy dla Tolkiena klimat i nastrój.

 

 

U.D.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com