Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Zaproszenie na wycieczkę Klubu Wędrowca

Szkolny Turystyczno – Krajoznawczy Klub Wędrowca grupy młodszej zaprasza na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. 23.09.2017r. o godz. 9.30 spotykamy się w Mysłakowicach przy Domu Tyrolskim, skąd wyruszamy zielonym szlakiem do Karpnik. Po drodze Pałac Królewski w Mysłakowicach, Zamek Karpniki. Na trasie planujemy zorganizować ognisko otwierające sezon wycieczek 2017/2018. Odbiór dzieci ok. godz. 14.30 spod Zamku Karpniki. Trasa długości 8 km.

 

Z turystycznym pozdrowieniem WĘDROWCY

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com