Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Świetne wiadomości ze Szkoły 707

Zakończenie zajęć dydaktycznych przyniosło niezwykle przyjemną wiadomość. Tegoroczny Nowy Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem, który odbył się w Szkole 707 6 kwietnia,  dostarczył nauczycielom i uczniom nie tylko informacji zwrotnych, ale jak okazało się dziś rano, także powodu do dumy. W tym przedsięwzięciu wzięło udział 40 000 uczniów z 2000 szkół w całej Polsce.

Wynik naszych szóstoklasistów przewyższał  średnie wyniki województwa i Polski praktycznie we wszystkich badanych obszarach, a konsekwencją jest zajęcie drugiego miejsca w województwie dolnośląskim w rankingu szkół podstawowych oraz wyróżnienie nas  Dyplomem Skutecznej Szkoły.

Gratulujemy!

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com