Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Pinokio w teatrze

Dzisiaj (07.06.17 )byliśmy w teatrze i oglądaliśmy Pinokia. Gepetto zbierał drewno i pomyślał, że zrobi kukiełkę. Szukał idealnego pieńka. Przyleciała wróżka i wyczarowała magiczny pieniek. Gepetto znalazł ten pień i zaczął robić lalkę, którą później nauczył chodzić i która mówiła do niego tata. Kukiełka miała dużo przygód, ale wszystko fajnie się skończyło. Bardzo mi się podobało.

Martynka 2 a

Dzisiaj nasza klasa była na przedstawieniu Pinokio. Bardzo samotny stolarz chciał mieć chłopca. Gdy wróżka wyczarowała mu kawałek magicznego drewna, stolarz zrobił z niego pajaca. Wróżka zaczarowała go i on ożył. Ponieważ drewno nazywało się pino, więc Gepetto dał pajacowi na imię Pinokio. Najpierw nauczył kukiełkę chodzić... Najbardziej podobało mi się kiedy tata Pinokia wpadł w paszczę wieloryba.

Dawidek 2 a

Byłem w teatrze na spektaklu "Pinokio". Najbardziej podobało mi się kiedy Pinokio biegał i kiedy wraz ze swoim tatą był w buzi wieloryba. Także podobała mi się scenografia. Bardzo lubię teatr.

Alan 2 a

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com