Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Odwiedź Królestwo Sprytu!

Od września startuje nasz nowy całoroczny konkurs z matematyki "W Królestwie Sprytu". Wystarczy odrobina fantazji, szczypta logicznego myślenia oraz trochę matematyki. Gorąco zapraszam chętnych uczniów  do szukania właściwych odpowiedzi w kolejnych wizytach w naszym królestwie. Regulamin jest dostępny w zakładce: „Dla uczniów – Królestwo Sprytu-Regulamin , a także w gazetce ściennej "kącik matematyczny". Co miesiąc dostępne będą nowe zagadki, zaś ich rozwiązanie w formie pisemnej należy dostarczyć do nauczyciela matematyki do 25 dnia każdego miesiąca. Po tym czasie udostępnione zostanie rozwiązanie zagadki z danego miesiąca, na stronie internetowej w zakładce "dla uczniów" oraz w gazetce ściennej. ”

Powodzenia! :)

MM

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com