XXIV finał konkursów ekologicznych

Aż dwadzieścioro ośmioro uczniów naszej szkoły zostało zakwalifikowanych do wystawy i zaproszonych na uroczysty XXIV finał konkursów ekologicznych, który odbył się w dniu dzisiejszym na terenie parku przy Pałacu w Bukowcu. Na laureatów czekało mnóstwo atrakcji. Były między innymi warsztaty malowania, przyrodnicze stoiska edukacyjne, dmuchane zjeżdżalnie, pokaz Karkonoskiej Grupy GOPR. Ponadto zdobyliśmy również wyróżnienia: Marysia i Emilka w konkursie plastycznym, Maja z 3a w fotograficznym. W trakcie festynu odbył się także konkurs na najlepsze przebranie ekologiczne, w którym naszą szkołę reprezentował Jędrek i Alan oraz konkurs „Malowanie na szkle”, w którym Emilka otrzymała pierwsze miejsce a Malwinka z IV klasy wyróżnienie. To był dzień pełen sukcesów i dobrej zabawy!