Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Po nitce Ariadny do złotego runa

Za nami kolejna, już szósta, edycja konkursu mitologicznego-  “Po nitce Ariadny do złotego runa”. Tym razem na Olimpie spotkało się jedenaście boginek, jeden bóg i jeden grecki bohater. Musieli się oni zmierzyć z niełatwymi pytaniami dotyczącymi wiedzy o mitologii i historii starożytnej Grecji. Następnie każdy z uczestników konkursu opowiadał o postaci, za którą się przebrał. Opowieści były niezwykle barwne, czasami komiczne, a czasami szokujące, bo takie właśnie życie wiedli mitologiczni bogowie i bohaterowie.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy bardzo dużej wiedzy, umiejętności wystąpienia przed publicznością oraz wspaniałych kostiumów. Ogłoszenie wyników w środę.

 

U.D.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com